RPG BRADAVIČARKA
RPG Bradavičarka je mesto, kjer se boste lahko prav vsi zabavali in počeli stvari, ki jih drugače ne smete ali ne morete! Samo registriraj se in začni to zabavno pustolovščino!!!
RPG BRADAVIČARKA
RPG Bradavičarka je mesto, kjer se boste lahko prav vsi zabavali in počeli stvari, ki jih drugače ne smete ali ne morete! Samo registriraj se in začni to zabavno pustolovščino!!!
RPG BRADAVIČARKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG BRADAVIČARKA

DOBRODOŠLI NA ČAROVNIŠKI AKADEMIJI ZA ČAROVNIKE IN ČAROVNICE!!!
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Išči
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Maj 2024
PonTorSreČetPetSobNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Statistics
Imamo že 17 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je katarina

Uporabniki so skupaj objavili že 253 prispevkov in 35 subjects
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 10, dne Čet Nov 10, 2022 2:02 pm
Keywords
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of RPG BRADAVIČARKA on your social bookmarking website
Obvestila
Tu bodo objavljena vsa obvestila

 

 Najvišje drevo

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimeTor Avg 30, 2011 2:03 pm

Tom je prišel do najvišjega dreves v parku in splezal nanj. Tam je bilo vedno mirno. Tam se je počutil mirnega. Pogledal je proti tlom in zagledal osebo. ''Ha... midva pa se že poznava, kajne?'' je vprašal in splezal dol. Podal je roko.
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimeSre Avg 31, 2011 4:15 pm

Tik preden je priletel pred drevo se je spremenil nazaj. Razvezana kravata in krvava majica, komičen prizor. "Oj," je rekel, potem pa se je ozrl navzgor. Segel je v ponujeno roko in zrak je napolnil vonj po vampirju.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimePet Sep 02, 2011 5:33 am

Tom ga je šele zdaj povsem zavohal. ''Torej si volkodlak!'' je rekel in se nasmehnil. ''In kako je bilo na jasi?'' je vprašal in ga pogledal naravnost v oči.
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimePet Sep 02, 2011 5:24 pm

Presenečeno je razprl oči in pogoltnil slino. "Res je." Ozrl se je k njemu, potem pa povedal: "Zato je moja kri tudi drugačna." Ozrl se je nekam v daljavo, potem pa zavrtal v Tomove oči. "Bilo je super. Zakaj te to zanima?"
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimePet Sep 02, 2011 8:04 pm

Tom je še vedno ocenjeval Luka a se je kmalu zresnil. ''Oprosti! Ne bom te več spraševal. Hm... misliš, da nisem probal tvoje krvi, Luke?'' je malce v šali vprašal in se nasmehnil. Sedel je na klop in vprašal: ''In kako to, da si prišel nekje po začetku leta?''.
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimeSob Sep 03, 2011 7:03 am

"Verjetno si kri goltal, tako kot vsi vampirji. Je tako zanimiva? Tako... Kaj je na njej?" Nekoliko je pocakal potem pa odgovoril Tomu: "Tom, na Bradavicarki sem ze od prvega leti
nika. Ampak znam ponikmiti." Sam je se vedno stal in svoje tople dlano je zaril na deblo. Plezaiti je znal odlicno in brez strahu je zdrsnil na vejo nizje. Ugrizi so se ze zacelili, vrat je bil popolnoma brez brazgotin.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimeSob Sep 03, 2011 3:15 pm

Tom se je nasmehnil. ''Hm... meni osebno je všeč kri navadnih ljudi a tudi volkodlakova ni slaba. A zanimivo je ne prepoznam kot večina. Da, pač okusna je.'' je rekel in se nasmehnil. ''Hm... vedno mi je čudno. Mislim... polovico študentov nisem poznal pa sem tu že šest let. In tebe tudi!'' je rekel in usmeril pogled proti veji na drevesu na katero je splezal Luke. ''Torej... bova kot vampir in volkodlak imela sporazum?'' je vprašal in se zazrl v njegove oči.
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimeSob Sep 03, 2011 9:41 pm

"Ne prepoznas moje krvi? Kako je to sploh mozno. No... Ni vazno." Nekaj casa sta bila v tisini. "Vampirji ste v vecini. Podrejam se vam tako ali takoze zdaj. Ampsk naceloma pa ja." Skomignil je z rameni in se spustil se na vejo nizje.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimeNed Sep 04, 2011 1:42 pm

''Hm... tekbe pa je tako težko preućiti.'' je rekel in se nasmehnil. Gledal je kako je skočil na nižjo vejo in se nasmehnil. ''No potem ti pa končno zaupam do natankosti. Vstal je in bil je lačen. ''Zanima me kje so vsi?'' je rekel vprašujoče in pogled usmeril v Luka.
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimeNed Sep 04, 2011 2:28 pm

"Vem. In na to sem sila ponosen. Malokdo me pozna. Ali skoraj pozna." Zarezal se je in ga pogleedal v oci. "Je sploh pomembno. Nimam pojma namrec." Ponivno sta si zrla v oci in Luke je opazil lakoto in obvladovanje. "Ah... Lakota." Nagnil je vrat proti njem in potegnil na plan palico. "Diffindo." Sveza kri je pricurjala in spet je nastavil vrat.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimeNed Sep 04, 2011 7:34 pm

Tom ga je gledal še naprej. Ko je pricurljala kri je že naredil korak a se potem ustavil. ''No mislim... da ne bo to kako drugače potem izgledalo... mislim kakor je bilo pri Eli.'' je rekel in ga spet pogledal. ''No... drugače pa... svoje punce... Calypso če še ne veš nisem videl že tri dni in to me skrbi.'' je rekel in se ozrl naokoli.
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimeNed Sep 04, 2011 8:41 pm

"Me imas za norca? Poleg tega sem straight." Ocitno je Toma skrbelo za ugled. In Luke ni neumen. "Ne vem kje je." Zdelo se mu je neumno dati kri nekomu ki ga skrbi da ga bo zaliznil. Tega res ni hotel. "Bos pil ali ne?"
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimeTor Sep 06, 2011 3:17 pm

''Ha prekleto. Berem ti misli. Jaz sene bojim, da te bom zalizal bojim se, da me boš ti...saj se hecam!'' je rekel, ko ga je Luke grdo pogledal. ''No nikogar ni, da bi mu pil kri tako da...'' je rekel in stopil do njega. Ugriznil je v vrat in kakšno minuto in pol pil volkodlakovo kri. Resda je bilaoksuna a človeška mu je bolj prijala. Ta je bila kot da bi pil kri živali. Obrisal si je usta in stopil stran ter ga pogledal v oči.
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimeČet Sep 15, 2011 6:02 pm

Priprl je oči in se sprepo zazrl v njega. "Jebi se s takimi." Zavil je z očmi in se zazrl v veje, ko je kri tekla iz njega. "Ah... Njam."
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimeSob Sep 17, 2011 7:40 pm

Tom se je nasmehnil. ''Hm... ti je všeč kaj?'' je rekel in se nasmehnil. Potem pa se je spotaknil čez vejo in se ppolnoma umazal. ''Pizda... zdaj se pa moram umiti.'' je rekel, slekel majico in hlače ter skočil v fontano v parku. Voda je bila izjemno mrzla in kmalu je že prišel ven in pričaral brisačo in se obrisal. ''Ti bi se tudi moral počasi umiti. Čisto si umzan od krvi!'' je rekel in se nasmehnil.
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimePet Sep 23, 2011 7:45 pm

"Všeč?" ga je zbodel. "Nimaš pojma," mu je tiho rekel in se zarežal. "Pizda, štorast si," mu je pribil nazaj. Sam je preprosto skočil v vodo in ne da bi se obrisal zlezel ven. "Topla je," je rekel in skomignil z rameni.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimeSob Sep 24, 2011 2:22 pm

''Aja?'' je rekel Tom in se nasmehnil. ''No tebi zagotovo ni mrzlo, če pa si volkodlak, prekleto!'' je rekel Tom in sedel. Pričaral si je oblačila in se oblekal. Zazrl se je proti šoli. ''Hm, pozno je že, ne?'' je vprašal in usmeril pogled proti volkodlaku.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimeNed Sep 25, 2011 6:52 pm

Elizabeth ju je cel ta čas opazovala z bližnjega drevesa. Čez čas se je naveličala gledanja in skočila zraven mesta kjer sta stala Luke in Tom. Stopila je do Luka in ga predrzno pogledala ter mu pomežiknila. Obrnila se je k svojemu bratu. ''Si spet pil kri?'' ga je nesramno vprašala. ''In končno si se naučil novo kletvico, Pizda'' se je zarežala in zatem poljubila Luka.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitimePon Sep 26, 2011 2:07 pm

Tom jo je zlobno pogledal. ''Hah, saj sem jo znal izgovoriti že prej, a je nisem izgovoril. A moram reči, da me zdaj ne zanima več. Nisem več priden ''fantek''!'' je rekel Tom. ''Ja, pil sem kri, ja. Sem samo navaden vampir!'' je rekel in se nasmehnil. Sedel je na klop in se zazrl v najvišji stolp Bradavičarke.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Najvišje drevo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Najvišje drevo   Najvišje drevo Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Najvišje drevo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG BRADAVIČARKA :: ZUNANJOST BRADAVIČARKE :: Park-
Pojdi na: