RPG BRADAVIČARKA
RPG Bradavičarka je mesto, kjer se boste lahko prav vsi zabavali in počeli stvari, ki jih drugače ne smete ali ne morete! Samo registriraj se in začni to zabavno pustolovščino!!!
RPG BRADAVIČARKA
RPG Bradavičarka je mesto, kjer se boste lahko prav vsi zabavali in počeli stvari, ki jih drugače ne smete ali ne morete! Samo registriraj se in začni to zabavno pustolovščino!!!
RPG BRADAVIČARKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG BRADAVIČARKA

DOBRODOŠLI NA ČAROVNIŠKI AKADEMIJI ZA ČAROVNIKE IN ČAROVNICE!!!
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Išči
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Maj 2024
PonTorSreČetPetSobNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Statistics
Imamo že 17 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je katarina

Uporabniki so skupaj objavili že 253 prispevkov in 35 subjects
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 10, dne Čet Nov 10, 2022 2:02 pm
Keywords
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of RPG BRADAVIČARKA on your social bookmarking website
Obvestila
Tu bodo objavljena vsa obvestila

 

 Jasa v Prepovedanem gozdu

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimePon Avg 29, 2011 5:30 pm

Jasa je velika za kakšnih 50 kvadratnih metrov in ima na sredi jezero, kamor se lahko ohladijo tako živali kot ljudje, če seveda najdejo jaso.
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimePon Avg 29, 2011 5:36 pm

Brez besed je stopil na jaso in upal, da ne bo kaj narobe, ker je šel sem. Sicer je bil vesel, da je kršil pravila, saj je konec konec eden izmed starejših študentov. Slišal je pokanje vejic, ozrl se je, potem pa zagledal senco. "Hej," je vedro rekel. Ker se je mračilo ni dobro razločil ali gre za moškega ali za žensko. V tistem pa je na vratu začutil silovito bolečino in tiho je kriknil, potem pa se prepustil. Ni prvič dajal krvi.

((Vampire? ))
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimePon Avg 29, 2011 5:50 pm

Elizabeth se je odpravila za novim študentom Drznvraana. Spet je bila žejna krvi čeprav je danes že ubila eno prvošolko. Previdno je stopala po suhih vejah in zaslišala moški glas. ''Hej'' je odgovorila in skočila na njega. Ugriznila ga je in mu začela piti kri. Čez nekaj časa se je napila in njen ugriz je popustil. Obrisala si je kri z ust in opazovala fanta na tleh.
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimePon Avg 29, 2011 6:05 pm

Sprva bolečina, potem ščemenje v trebuhu, na koncu pa nič ponovno bolečina. Tiho je zastokal, potem pa se zvrnil na tla. Sunkovito je vdihnil in se kolena so mu preprosto klecnila. Ujel se je na zapestja, kri mu je zamazala snežno srajco in kolesarske rokavice, ki jih je nosil vedno je zamazala zemlja. "Uf... Všeč mi je." Oči arktičnega volka je zapičil v dekle.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimePon Avg 29, 2011 6:25 pm

Elizabeth je videla kako uživa. Ulegla se je nanj tako kot prej in mu spet začela piti kri. ''Paše aa?'' ga je vprašala in se mu zazrla v oči. Zdaj je ugriznila še na drugo stran vratu. Pritekla je sveža kri. ''Se nič ne upiraš'' je dodala ko je njen ugriz popustil. Vstala se je z njega in se mu spet zazrala v njegove arktične oči.
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimePon Avg 29, 2011 6:41 pm

Tiho je zastokal, začutil izboklino v boksarcah, vendar se ni menil za to. Užival je, to se ni trudil skrivati. Ugrize bi lahko z lahkoto zabrisal s pomočjo svojih sposobnostih. In teh se je še prekleto zavedal. Omamno sta si zrla v oči, dokler ni počasi, korak za korakom napredoval k njej. Obliznil si je ustnico in se sklonil k njej. "Tole je bilo božansko." Potem pa jo je počasi poljubil, da je začutil svojo kri.
Nazaj na vrh Go down
Kim McMorgan

Kim McMorgan


Število prispevkov : 24
Join date : 25/08/2011

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimePon Avg 29, 2011 7:28 pm

Kim je pritekli z pomočjo hitrega teka ker je vampirka prišla je na jaso in ju ravno ujela med poljubljanjem."hahaha " Se je začela režat. " Ni tao Eli da si zvesta spolzgadvcem in da sovražiš vse drue , ki niso tam " Je rekla in začela krožiti okoli njiju. " Torej jaz se pogovarjam z pihpuffovcema in ti si jezna. Ti pa se POLJUBLJAŠ z drzavraanovcem. Kaj naj bom jezna?? " Je rekla in se zarežala. " Ne vidiš jaz sem samo zelo zelo prizadeta " Je rekla in se vsedla na vlažno travo. Bila je razjarjena vampirka.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimePon Avg 29, 2011 8:04 pm

''Pa še kako božansko'' je rekla in se zasmejala. Kar naenkrat pa je Luke počasi poljubil Elizabeth kar je od njega nekako pričakovala. Tudi ona ga je počasi poljubila. Nato pa je prišla Kim. ''Kim kaj počneš tukaj? Spet laziš za mano. Odrasti že enkrat'' ji je rekla. ''Briga me. Košuj se skomer se hočeš'' ji je zabrusila. ''In prosim da me ne zasleduješ več'' ji je besno rekla.
Nazaj na vrh Go down
Kim McMorgan

Kim McMorgan


Število prispevkov : 24
Join date : 25/08/2011

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimePon Avg 29, 2011 8:50 pm

"Ne ne zasledujem te nisem taka kot ti " Ji je zabrusila " Hahhah Eli se je razjezila prosim pazi na jezik veš nebi rada da se skregava še posebej ne ker te bom mogla prenašat ta leta " Je rekla in zavila z očmi. "Samo zelo smešno mi je kako hitro se vse obrne 2 ličnost mi ni všeč " Je rekla in stekla stran.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimePon Avg 29, 2011 9:19 pm

Tom je prišel na jaso. Pogledal je enega in potem drugega in se nasmehnil. ''Si dovolj stara sestrica?'' je vprašal in stopil bliže. ''Moje ime je Tom.'' je rekel mladenič in podal roko Drznvraanovcu. Bil je čisto krvav torej je vedel, da je to delala, da je on užival, da ga je vzburila. Samo še bolj širok nasmeh je dobil.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeTor Avg 30, 2011 9:17 am

Elizabeth je Kim čisto preslišala in ta je šla na srečo stran. Kar naenkrat pa je na jaso prišel njen brat Tom. ''Bratec kaj spet počneš tukaj? Ja dosti sem stara'' mu je pribila in se zarežala. ''Kaj spet pomeni ta tvoj nasmeh, Tom?'' ga je vprašala. ''Še nekaj, Tommy'' je začela. ''Znam sama skrbeti zase'' je dodala.
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeTor Avg 30, 2011 10:06 am

Z nosom je podrgnil po njenem vratu in jo nežno poljubljal naprej. Potem pa se je ozrl. Prišel je še nekdo. "Me veseli Tom. Luke sem," se je prestavil in mu segel v roko. Zmrazilo ga je po telesu in ugotovil je, da je to še ne vampir. Opazoval je družinski pogovor.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeTor Avg 30, 2011 10:31 am

Tom se je nasmehnil. ''Luke upam, da ti lahko zaupam. Ne prizadeni moje sestre.'' ne rekel prijazno in obrnil pogled proti Eli. ''Mislim moj nasmeh... jah, kar napadla si ga... on pa uziva v tem kot, da sam.... je rekel in utihnil, pogledal Luka in se nasmehnil. Odsel je in ju pustil pri miru.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeTor Avg 30, 2011 10:41 am

''Končno je odšel'' mu je zašepetala. ''Zdaj naju ne bo noben več zmotil'' se mu je nasmehnila in ga začela poljubljati dalje. Videla je kako uživa v tem in ga narahlo ugriznila v vrat. ''Upam da se nisi preveč ustrašel mojega zoprnega brata'' mu je dejala in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeTor Avg 30, 2011 12:54 pm

"Če bi mi res upal groziti," je pojasnil svoje vprašanje. "Zakaj ravno ti? Zakaj bi bila kakšna druga punca?" se je pozanimal takoj. "Ker si ti to kar si. Čeprav niti ne poznam tvojega imena, si veličastna. In mogočna. Kaj sem jaz proti tebi?" Spet jo je nežno poljubil, z nosom se je zakopal v njena oblačila, ki so dišala po njemu neznanem.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeTor Avg 30, 2011 1:05 pm

''Če bi se zgodilo kaj takega bi ti znal. ampak raje tako zadevo vzamem v svoje roke'' se mu je nasmehnila. ''Pa bi ga rad spoznal? '' ga je vprašala in ga spet nežno poljubila na ustnice. ''Hmm kaj si ti proti meni?'' se je zlobno zarežala. Prevalila se je tako da je bil spet on na njej.
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeTor Avg 30, 2011 1:09 pm

"Če bi ga rad spoznal? Seveda bi ga rad. Lahko ugibam?" jo je sprva vprašal in se zarežal. "Kaj sem? Nič. Se mi zdi." Zarežal se je in se znašel na njej. "Raje spodaj?" jo je zbodal in ji pokazal jezik.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeTor Avg 30, 2011 1:14 pm

''Seveda'' je zlobno rekla. ''Dvomim da boš uganil'' mu je posmehljivo rekla. ''Prav imaš. Nič. Če bi bil vampir bi imela nekaj skupnega.'' se je zarežala. Zarežala se je mu pokazala jezik nazaj in ga poljubila.
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeTor Avg 30, 2011 7:00 pm

"Je to izziv?" Ni se zmenil za njen zloben ton. Ugibal je, da je to v naravi vsaki vampirki ali vampirja. "Res je. Ampak tako izgledam kot človek. In ti tudi. To je tudi skupna točka." Pomežiknil ji je in se zarežal. Vrnil ji je poljub in se ponovno zasmejal. "You're hot."
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeTor Avg 30, 2011 7:45 pm

''Hmm... Ja.'' Izzivalno ga je pogledala in mu pokazala zloben nasmeh. ''Prav imaš.'' ''Imaš že kaj zamisli za moje ime?'' ga je vprašala. Tudi ona mu je vrnila poljub. ''You're hot too'' mu je odvrnila in ga poljubila na vrat.
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeTor Avg 30, 2011 8:47 pm

"Si prepricana?" Ponovno Jo me zbodel. "Pa poglejmo. Recimo…Nicki? Ali pa… Evelyn?" Vedel je, da nobeno ime ni pravilno. Ampak se ni sekiral. "Bom hot tudi ce ti povem da sem volkodlak?" Rad je dajal kri. In na to je ponosen.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeTor Avg 30, 2011 8:54 pm

''Sem'' mu je odgovorila. Elizabeth je zavila z očmi ko je našteval druga imena. ''Lahko se malo bolj potrudiš'' je posmehljivo rekla. ''Kaj pa jaz vem. Volkodlak'' je resno rekla. Ni imela več besed. Ni mogla vrjeti da se je poljubljala z volkodlakom. Hotela je nekaj reči a jo je Luke prekinil..
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeTor Avg 30, 2011 9:16 pm

"Elizabeth, tako ti je ime. Pise na tvoji roki." Zarezal se je in Jo pogledal. "Tudi ce sem volkodlak, ti ne bom hudega. Zato tudi nisem v tropu." Skomignil je z rameni in ji nastavil vrat. "Vzami." Ampak ni zacutul enega ugriza. Kot maze se je pridrizil tudi Tom. "Ne…" se je skusal upreti sprva.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeSre Avg 31, 2011 5:53 am

''Uganil si.'' Zlobno ga je pogledala in mu kasneje namenila nasmešek. ''Vrjamem ti.. Samo edini problem je Tom..'' je začela. Spet se je postala žejna. Še enkrat ga je ugriznila in mu začela piti kri. Videla je da ne pije sama. ''Tom..'' je začela. ''prosim nehaj.'' Nekako ga je odrinila stran od Luka. ''Pij kri komu drugemu samo njemu ne'' je končala stavek in spet ugriznila.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeSre Avg 31, 2011 6:16 am

Tom je slišal pogovor se nasmehnil in stekel ter ugriznil Luka. Ko je nehal je pogledal Elizabeth. ''Eli... nisem problem! Luke ni v tropu. Ko te zagleda je čisto raznežen ne pa jezen. Verjamem, da je drugačen in mislim, da mu zaupam.'' je rekel in se nasmenil.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeSre Avg 31, 2011 6:23 am

''Mogoče tukaj v tej zadevi nisi problem. Drugje pa si'' se je zlobno zarežala. ''Samo da mu zaupaš'' je še dodala in se mu enkrat prijazno nasmehnila. ''Boš zdaj končno odšel? Že dvakrat si naju zmotil'' mu je rekla ter spet ugriznila Luka v drugo stran vratu.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeSre Avg 31, 2011 6:38 am

Tom se je nasmehnil. ''No, prav vidva kar nadaljujta s tem... golobščka.'' je rekel in se nasmehnil. Stopal je stran in po nekaj trenutkih končno izginil. ''A prosim če že takole preživljata ta čas pa se raje pogovarjata o vaju dveh in ne o meni.'' je rekel in se nasmehnil preden je odšel.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeSre Avg 31, 2011 11:51 am

''Tom ne izzivaj'' mu je zabrusila. ''Tudi prav. Niti besede o tebi več'' se je zarežala in zavila z očmi. Končno je Tom odšel in spet sta bila sama. Elizabeth ga je nežno poljubila na vrat..
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeSre Avg 31, 2011 12:23 pm

Večin pogovora je nežno preslišal, saj se je prepustil ugrizu in bolečini, ki je sledila za tem. Kri je tekla v potoku, vendar je vedel da se bo kmalu ustavila. "Uf..." je tiho zastokal, ko ga je Elizabeth poljubila na mesto ugriza.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeSre Avg 31, 2011 2:19 pm

''Ti paše kaj?'' Še enkrat ga je poljbuila na mesto ugriza in zatem takoj še na ustnice. Spet ga je prevalila a zdaj tako da je bil on nad njo. Nežno se je zdrsela po njegovih mišičastih prsih in ga nežno začela poljubljati po vratu.
Nazaj na vrh Go down
Luke Black

Luke Black


Število prispevkov : 22
Join date : 29/08/2011
Age : 28

Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitimeSre Avg 31, 2011 4:00 pm

"Ugibaj," jo je zbodel. Poljub je sicer zaskelel in nekoliko je napel ramena, čutil je da se rana celi in prepustil se je njenim dotikom. Vzdih mu je všel iz ust in opazoval jo je z sovjim pohotnim pogledom. Z mislimi jo je že slačil, potem pa se je pognal od nje in se spremenil, daje lažje pobegnil. Let's play love game...
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Jasa v Prepovedanem gozdu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jasa v Prepovedanem gozdu   Jasa v Prepovedanem gozdu Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Jasa v Prepovedanem gozdu
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG BRADAVIČARKA :: ZUNANJOST BRADAVIČARKE :: Prepovedani gozd-
Pojdi na: