RPG BRADAVIČARKA
RPG Bradavičarka je mesto, kjer se boste lahko prav vsi zabavali in počeli stvari, ki jih drugače ne smete ali ne morete! Samo registriraj se in začni to zabavno pustolovščino!!!
RPG BRADAVIČARKA
RPG Bradavičarka je mesto, kjer se boste lahko prav vsi zabavali in počeli stvari, ki jih drugače ne smete ali ne morete! Samo registriraj se in začni to zabavno pustolovščino!!!
RPG BRADAVIČARKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG BRADAVIČARKA

DOBRODOŠLI NA ČAROVNIŠKI AKADEMIJI ZA ČAROVNIKE IN ČAROVNICE!!!
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Išči
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Marec 2024
PonTorSreČetPetSobNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Statistics
Imamo že 17 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je katarina

Uporabniki so skupaj objavili že 253 prispevkov in 35 subjects
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 10, dne Čet Nov 10, 2022 2:02 pm
Keywords
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of RPG BRADAVIČARKA on your social bookmarking website
Obvestila
Tu bodo objavljena vsa obvestila

 

 Temen hodnik

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 8:50 pm

Elizabeth se je odpravila v ječe in sicer v temen hodnik. Postajala je vse bolj besna in žejna krvi. Mimo je prišla mala Pihpuffovka. Elizabeth je tako zadišala da se ni mogla ustaviti. Zgrabila je deklico in jo porinila na tla. ''Cruccio'' je rekla in namerila v deklico. Pihpuffovka je zakričala kot nora. To je ponovila še parkrat dokler ni prišel Tom. ''Hej najbolje sem ti pustila'' je zlobno rekla.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 8:56 pm

Tom jo je pogledal. V trenutku jo je odrinil stran in pogledal punčko. ''Teci!'' je zakričal in stekel do Elizabeth. ''Prekleta bodi, psica!'' je zakričal a v trenutku ga je zabolelo v trebuhu. Opotekel se je in pogled usmeril proti trebuhu. V njem je imel lesen klin. Padel je na tla kašljal in komaj izdavil nekaj besed iz sebe. ''Elzabeth... tvoj... brat sem!''. Zaprl je oči in se ni več odzval.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 9:03 pm

Elizabeth je zgrabila deklico in jo ugriznila. Uživala je v okusu krvi. Deklica je mrtva obležala na tleh. Elizabeth je bila vsa od krvi. ''Tom nekaj je. Sliši se nemogoče ampak zaradi trske ne umreš. Tudi če si vampir. More biti malo večji kol.'' se je nasmehnila. ''Malo boš zaspal ampak boš hitro buden.'' je rekla in ga klofnila. ''Ne moreva biti brat in sestra. Moja mama nikoli nebi spala z bunkelnjom'' je resno rekla. V tistem trenutku se je Tom dvignil kod da se ni nič zgodilo. ''Sem vedela da se pretvarjaš''.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 9:07 pm

Tom je odprl oči. Pogledal jo je. ''Pa je. In moj oče je čistokrven. Lagal sem v življenepisu. Oče je čarovnik. Da moja sestra si. Vem, zdaj boš popolnoma razočarana, ker imaš brata, ki je v Pihpuffu. In še nekaj. Tvoj... oče je moj oče. Tisti, ki ga ti poznaš je samo tvoj očim. In moja mama je tvoja mama!'' je rekel in usmeril pogled naravnost v njene oči.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 9:11 pm

''Zame boš vedno nečistokrvn'' je besno rekla in v očeh so se ji začele nabirati solze. ''Sovražim te in vedno te bom'' je rekla. ''Iz dna srca.'' je hladnokrvno rekla. ''Cruccio'' je rekla in namerila v Tom. ''Vsatni'' je rekla. Še vedno je ležal na tleh. ''Vstani sem rekla!!'' je zavpila. ''Imperio'' je rekla Tom je vstal. ''Potem je kletev popustila.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 9:21 pm

Tom jo je pogledal. Tudi on je imel solzne oči. ''Žal mi je, da si to v tako neprimernem trenutku izvedela. Oprosti. Nehaj. Vse je v redu. Tudi meni ni lahko!'' je rekel in stopil proti njej in jo objel. ''Prosim, pomiri se!'' je rekel in ko se je končno pomirila si je odahnil.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 9:23 pm

(jutr dobiš post)
Nazaj na vrh Go down
Calypso Lautner

Calypso Lautner


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 9:37 pm

"Kaj se tukaj dogaja?" je rekla Calypso, ko je prihitela dol v ječe. "Zakaj se objemata? Mar se nista še malo kregala, kot dve zveri?!" je rekla zmedeno. "Hitinium." je prestregla neki urok, ki je priletel od Elizabeth. "Umiri se punca. Kot, da ti kaj hočem." je rekla zdolgočaseno. "Torej, mi bo že kdo povedal kaj se dogaja? In kaj počneta s tem kolom?" je rekla z zanimanjem.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 5:38 am

Tom se je obrnil. ''Caly... mislim... kol... um... hotela me je ubiti. Pa je imela malo premajhno palico, ki me je samo omamila. No... nisem ti povedal, da je ona moja sestra. Jaz sem to izvedel včeraj ona pa danes in zato sva se tudi objela. Še kaj?'' je vprašal in jo poljubil.
Nazaj na vrh Go down
Calypso Lautner

Calypso Lautner


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 6:56 am

"Kaj? V sorodu sta?" je rekla zmedeno in komaj zadrževala smeh. "Pa saj sta kot pes in mačka. Ogenj in led." je dejala. "Kako to? Kako si izvedel?" je rekla in ga poljubila nazaj, a pogleda ni odmaknila od Elizabeth.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 7:23 am

Tom ji je rekel. ''Pa ni smešno no!'' a tudi sam je komaj zadrževal smeh. ''Zvedel sem preko očeta, ko me je klical. Z mačeho sta se ločila in je mislil, da bo prav, da mi to pove.'' je rekel in se obrnil k Elizabeth. ''Kaj pa je?'' je vprašal, ko se je zgrudila in stekel do nje. ''Pomagaj, Caly!'' je zaklical.
Nazaj na vrh Go down
Kim McMorgan

Kim McMorgan


Število prispevkov : 24
Join date : 25/08/2011

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 8:58 am

Kim je v ječe pritekla vsa žejna in ni se mogla več zadržati. Videla je mrtvo deklico , ki je ležala v kotu in Lizo potem pa še Toma , ki se je sklanjal nad Caly. Ta pa je nezavestna ležala na tleh. "Sedaj mi nemore nič. Žejna sem ...nujno moram" si je zamrmrala. Med tem pa je že tekla do njiju. Njena hitrost je bila tokrat še hitrejša sklonila se je nad Caly in njene mrzle ustnice so se že dotaknile njene tople in mehke kože. Svoja čekala je že spustila notri in počasi srkala. Med tem pa jo je nekaj zabilo v steno.
Nazaj na vrh Go down
Calypso Lautner

Calypso Lautner


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 9:10 am

Calypso je nekaj vrglo ob tla in od vratu se je raznasla grozna bolečina. Z težavo je pograbila palico:"Hromi." je izdahnila in palico vmerila v Kim, da jo je vrglo ob steno. Sama pa je nagibno obležala na tleh in iz vratu ji je tekla kri.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 10:25 am

Tom se je obrnil in od groze okamnel. Videl je kako je Kim podrla Caly in ko jo je Caly ohromila je stekel do nje. Po licu mu je spolzela solza. ''Caly? Prebudi se prosim!'' je rekel in zobe zaril v rano na vratu. Začel je srkati strup in ko mu je uspelo se je nasmehnil. ''Caly... je vse v redu?'' je vprašal potem pa ga je Kim podrla na tla. V trenutku je vstal in ji odtrgal kos roke. ''Pojdi, Kim! Pojdi preden te ubijem!'' je zakričal in z besom gledal v njo.
Nazaj na vrh Go down
Kim McMorgan

Kim McMorgan


Število prispevkov : 24
Join date : 25/08/2011

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 10:39 am

Kim je zaječala od bolečine , ki ji jo je storil Tom. " Še nisi slišal za to da se ne znša ad puncami" Je rekla potegila palico in rekla "Hromi" Ta ga je zadel direktno v glavo. " Nikamor ne bom odšla pa če umrem na točno tem mestu nikamor stabo se bom borila dokler od tebe ne bo ostala samo še sapica.In nek grozen spomin " Je rekla in se zarežala. "Poleg tega pa sva 2 vampirki proti tebi in tej spaki veliko bolj močne " Je rekla in za roko močno prijela Eli .
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 10:46 am

(Tom js bi sam neki dodala. Od kdaj si ti zmišljuješ za druge kaj nardijo?? . A ni to mau brez veze. sam moje mnenje.)


Elizabeth je besno pogledala Toma. ''Useeno te bom ubila. In tvojo punco tudi'' je rekla. Spet je podrla Calypso in ji začela srkati kri. Tom je že spet ves prestrašen gledal. ''Ubila bom tebe in tvojega očeta'' je rekla medtem ko je pila kri. ''Kaj boš spet naredil zlobno aa??'' je rekla. ''Nisi žejen'' se je zasmejala.
Nazaj na vrh Go down
Calypso Lautner

Calypso Lautner


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 10:48 am

"Kamnitis totalis!" je zavpila Calypso, ko se je zbudila in palico merila v Kim. "Ti...že...ne...boš..." je mrmrala medtem ko je palico umierjala v Kim, da so iz nje leteli plameni in, da so se na Kimijini koži pokazale ožganine. Nanjo je skočila Elizabeth tako, da je padla na tla.
Nazaj na vrh Go down
Kim McMorgan

Kim McMorgan


Število prispevkov : 24
Join date : 25/08/2011

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 10:50 am

Kim se je prvo držala za svoje telo potem pa se je pridružila Eli saj je bila nemočna ker je bila žejna. Šla je na drugo stran vratu in jo srkala in srkala dokler ni bila popolnoma močna. " Sedaj pa si bogi " Je rekla in se zarežala. Eli je dala pogled kot si pipravljena in ji pomežiknila.


((pa ja tom ti sam pač rečš da te je nekdo vrgu na tla sam ne pa kdo je to nrdiu kokr sm jst rekla naprimr da me je naenkrat odneslo pa nism rekla da me je caly Wink) ))
Nazaj na vrh Go down
Calypso Lautner

Calypso Lautner


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 10:54 am

((a zdej sm js mtva? ;PP lol ;PP sam pr drugih rpgjih piše da nemorš umret pa js bi še kej pisala k ni ferr ;PP))
Nazaj na vrh Go down
Kim McMorgan

Kim McMorgan


Število prispevkov : 24
Join date : 25/08/2011

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 10:55 am

(( ne nisi mrtva sam tko mal si zastruplena seii te nismo celo popil haha xD ))
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 10:56 am

Calypso je nemočna ležala na tleh ko sta ji Elizabeth in Kim pili kri. ''Kim'' je Elizabeth namignila Kim. ''Ti pokončaj Calypso'' je rekla. ''Jaz pa bom Toma'' in vstala Calypso. ''Hromi'' in uroko je poletel naravnost v Toma. Postajala je vse bolj besna.

(boš že preživela ;P nekak Razz)
Nazaj na vrh Go down
Calypso Lautner

Calypso Lautner


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 10:57 am

((aja okey lol ;PP kok nemaram js drame ;PP))
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 10:58 am

(hahaha ;DD.. Js no še kr .. priznam ... ampak mam raj kreganje ^^)
Nazaj na vrh Go down
Kim McMorgan

Kim McMorgan


Število prispevkov : 24
Join date : 25/08/2011

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 11:02 am

Kim je obogala Eli in še in še pila Caly dokler ni imela polnega trebuha. Bila je čisto pri mogeh ni počutila se je mogočno. Vzela je palico in jo namerila v nepremično Caly rekla je še "Hromi" In čakala dokler ni videla da še miga. Hitro je vzela palico in jo namerila v njo ter izrekla še enkrat isti urok.Caly je obležala na tleh. "Vredu tale se ne bo premaknila še kakšna 2 meseca." Je rekla ij se zarežala. Odšla je do Eli in ji pomagala z Tomom med tem pa je vedno pogledla prtoi Caly da se ne bi slučajno premaknila. "Kamnitis totallis " Je rekla in palico namerila v toma. Ta je obležal na tleh negiben. "Daj ga " Je rekla Eli in ji pomežiknila.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 11:26 am

(čakam da še tom kj odpiše xDD)
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 12:41 pm

Tom se je čisto zmedel saj se je vse dogajalo tako hitro. Ravno, ko je vstal pa sta začeli Elizabeth in Kim piti kri Calypso. ''Ne!!! Prasici!'' je zakričal s slozami v očeh. Kasneje ga je ena okamnila a rešil se je. Zaprl je oči in potem... Vse je bilo mirno. Samo Calypso je ihtela. ''Caly... oprosti... za vse sem kriv... pridi... greva...!'' je rekel in stekel ven. Ustavil je čas in končno ga je spet spravil v tek.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 12:44 pm

Elizabeth je pomežiknila Kim in skočila ter podrla Toma. ''Plačal boš za to kar si naredil Spolzgadovki'' mu je besno dodala. Z vsem besom ki jo je ta trenutek obdajal mu je odtrgala še večji kos roke kot on Kim. ''V Caylpso je ostalo še nekaj krvi. Si jo boš privoščil, bratec?'' mu je sovražno rekla.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 12:48 pm

(btw ne moreš me podret, ker sm ustavu čs Razz)
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 12:50 pm

(Grrrr strahopetec !. Hehe ni še konec Twisted Evil )
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 12:55 pm

(hah... če mam sposobnost ni slabo, če jo izkoristm in rešem svojo baby Razz Razz o to pa vem se bom jst vrnu sam počak mal! Twisted Evil Twisted Evil )
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 12:57 pm

(Mrtu si Twisted Evil Twisted Evil .. usi bojo slavil ta dogodek Twisted Evil Razz ... ti se boš vrnu ... bom js prej tebe našla Twisted Evil )
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 1:00 pm

(no prou pol pa prid v gozd! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Very Happy Very Happy Very Happy)
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 1:01 pm

(z veseljem bratec Very Happy .. sam ne zmišluj si besedila za druge! Wink )
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 1:03 pm

(itak Very Happy Very Happy)
Nazaj na vrh Go down
Kim McMorgan

Kim McMorgan


Število prispevkov : 24
Join date : 25/08/2011

Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitimePon Avg 29, 2011 1:52 pm

Kim je stekla za eli . ((alneki))
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Temen hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Temen hodnik   Temen hodnik Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Temen hodnik
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG BRADAVIČARKA :: NOTRANJOST BRADAVIČARKE :: Ječe-
Pojdi na: