RPG BRADAVIČARKA
RPG Bradavičarka je mesto, kjer se boste lahko prav vsi zabavali in počeli stvari, ki jih drugače ne smete ali ne morete! Samo registriraj se in začni to zabavno pustolovščino!!!
RPG BRADAVIČARKA
RPG Bradavičarka je mesto, kjer se boste lahko prav vsi zabavali in počeli stvari, ki jih drugače ne smete ali ne morete! Samo registriraj se in začni to zabavno pustolovščino!!!
RPG BRADAVIČARKA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RPG BRADAVIČARKA

DOBRODOŠLI NA ČAROVNIŠKI AKADEMIJI ZA ČAROVNIKE IN ČAROVNICE!!!
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
Išči
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Marec 2024
PonTorSreČetPetSobNed
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Statistics
Imamo že 17 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je katarina

Uporabniki so skupaj objavili že 253 prispevkov in 35 subjects
Kdo je z nami
Trenutno forum pregleduje 1 uporabnik :: 0 registriranih, 0 skritih in 1 gost

Noben

Največ obiskovalcev na forumu je bilo: 10, dne Čet Nov 10, 2022 2:02 pm
Keywords
Social bookmarking
Social bookmarking reddit      

Bookmark and share the address of RPG BRADAVIČARKA on your social bookmarking website
Obvestila
Tu bodo objavljena vsa obvestila

 

 Spolzgadova miza

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimePet Avg 26, 2011 8:54 pm

Kim in Elizabeth sta čez nekaj časa ko sta zapustili spolzgadovo dvenvo ssobo prišli v Veliko dvorano. Strop v njej je bil temen in iz njega je lil dež. Elizabeth se je vsedla na klop in namignila Kim naj se vsede nasproti nje. ''No punca povej mi malo o sebi.'' ji je rekla.
Nazaj na vrh Go down
Kim McMorgan

Kim McMorgan


Število prispevkov : 24
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimePet Avg 26, 2011 8:56 pm

"Hamm le kaj naj povem " Je začela in premišljevala. "Rada opravljam in svetujem ljudem kaj naj oblečejo ker sovražim ljudi , ki so čisto iz mode. " Malo je pogledala Elisabeth in ugotovila da je ona čisto vredu.Nasmehnila se je. " Kar pa najraje delam je petje toda dajmo to nastran zelo rada govorim govorice o ljudeh , ki niso resnične haha " Se je zarežala in naredila šljuk maslenuška. " Pa ti kaj rada počneš? " Jo je vprašala in se rahlo nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimePet Avg 26, 2011 9:02 pm

Elizabeth je posušala čeprav je nekaj stvari spustila. ''No naj se ti malo opišem'' je začela. ''Obiskujem 6.letnik sem stara 16 let kar pomoje že predvidevaš. Sem vampir pri tem ni pomoči'' je rekla in se blago nasmehnila. ''Polna luna bo kmalu...'' si je mislila. ''Rada opravljam tako kot ti'' in jo pogledala. ''In še veliko stvari v zvezi z Spolzgadom'' je rekla. ''saj razumeš, ne?'' ji je pomežiknila.
Nazaj na vrh Go down
Kim McMorgan

Kim McMorgan


Število prispevkov : 24
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimePet Avg 26, 2011 9:07 pm

"O ja pozabila sem ti povedati tudi jaz sem vampirka " Se je zarežala. Na to je bila zelo ponosna. " Ja seveda 6 letnik " vedno sm nejmlajša si je mislila "haha seveda spolzgrad rulla mi vemo kaj pomeni ne spoštovati zakona in kako se zabavati ." Je rekla in se zarežala.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimePet Avg 26, 2011 9:12 pm

''Samo da razumeš '' ji je malo bolj zdolgočaseno rekla. Malo se je rezgledala po dvorani če bo mogoče zagledala kakšnega učenca iz drugega doma za opravljati ali za norčevati. Elizabeth je nekako oboževala prepire še posebaj če se je skrega s kom iz drugega doma. ''Povej mi še to Kim...'' je počasi začela. ''Si čistkrvna?'' jo je vprašala saj je bilo to njeno najpomembnejše vprašanje pri izbiri prijateljev.
Nazaj na vrh Go down
Kim McMorgan

Kim McMorgan


Število prispevkov : 24
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimePet Avg 26, 2011 9:15 pm

Ta čas je ona srkala svoj maslenušek ko ji je postavila to vprašanje se ji je zataknilo in začela je kašljat. " Kakšno vprašanje pa je to ?" Je rekla in se zarežala "Seveda da sem in to ponosno. Kakšni ljudje pa misliš da so v splozgadu ? Če bi prišel kakšen mešanec bi ga tako zezala da bi dobesedno umrl. " Zarežala se je in ji pritrdila. " Vrjemi čistokrvnost je moje prvo pravilo pri prijateljstvu " Pogledala jo je in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimePet Avg 26, 2011 9:22 pm

''Samo preverjam'' je mirno rekla. ''Pomoje bi umrl mučno'' je zlobno rekla in pogledala svojo palico. Les divje češnje in dlaka samoroga je bila prava kombinacija za Elizabeth. Dajala ji je moč. Vzela je jabolko strupene zelena barve in ugriznila vanj. ''Imaš še kaj za povedati'' je zdolgočaseno rekla.

(Odpišm v Nedeljo al Pa mogoč že v Soboto)
Nazaj na vrh Go down
Kim McMorgan

Kim McMorgan


Število prispevkov : 24
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimePet Avg 26, 2011 9:26 pm

Videla je da se dolgočasi in povzdignila obrvi. " Ne mislim da nimam povedati ničesar več " Na način ko je ugriznila v jabolko je videla da se ima za nekaj več saj je splozgadovka in trenutno najstarejša. To je ilo Kim zelo všeč. Vsi so se pritoževali nad njo in jo zmerjali. Ona pa je vedno samo zvišeno odvihrala stran. V tem ji je bila Elizabeth videti podobna " Hej te lahko kličem Liza? " Je rekla in popila še zaden požirek.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimePet Avg 26, 2011 9:57 pm

Tom in Calypso sta vstopila v Veliko dvorano. Ta je bila veliko bolj hladna od Pihpuffovske dnevne sobe. Caly je držal za roko in se smejal. Poljubil jo je in objel. Odkar je na Bradavičarki se ni počutil tako dobro. Sedla sta na omizje, kjer sta bila Kim in Elizabeth. Tom ni preveč maral Elizabeth in zato mu je bilo tu nelagodno.
Nazaj na vrh Go down
Kim McMorgan

Kim McMorgan


Število prispevkov : 24
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimePet Avg 26, 2011 10:00 pm

Kim je zagledala 2 golobčka , ki sta prijahala v veliko dvorano. kaj bi dala da bi jaz imela nekoga "Heii " Ju je pozdravila potem pa videla Elizabethin obraz. " Oh daj no samo mi smo tukaj prosim pomiri se " Je rekla in jo premerila. "Živjo jaz sem Kim vidva pa..." Ni nadalejvala ker ni vedela ničesr. Pomigala je z glavo kot daj no povejta.
Nazaj na vrh Go down
Calypso Lautner

Calypso Lautner


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimePet Avg 26, 2011 10:03 pm

Calypso je bila presnečena nad tem, kako se Spolzgadovka lepo obnaša. "Jaz sem Calypso, Caly na kratko in to je Tom." je dejala in Toma poljubila na lice. "In vidve sta?" je vprašala. Ni se pogosto pogovarjala z člani drugih domov.
Nazaj na vrh Go down
Kim McMorgan

Kim McMorgan


Število prispevkov : 24
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimePet Avg 26, 2011 10:05 pm

Nasmehnila se je in ju premerila. Pa saj nista tako slaba "Oh saj sem že povedala jaz sem Kim in to je Elizabeth. " Je rekla in videla Lizin pogled pogledala jo je in jo lopnila da bi dobila pozornost in ji nekako povedala da naj se skulira. " In vidva tako hitro napredujeta " Je rekla in se zarežala. Zamežikala je z očmi in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeSob Avg 27, 2011 6:29 am

Tom se je nasmehnil a se potem takoj zresnil. Elizabeth je bila vampirka in bila je besna. Stisnil je Caly k sebi in ji rekel na uho: ''Ne bodi nesramna do Elizabeth, prosim.''. ''Ja, hitro napredujeva, ne?'' je rekel Tom, pogledal Calypso in jo poljubil na lice. Ves ta čas pa je opazoval Elizabeth.
Nazaj na vrh Go down
Calypso Lautner

Calypso Lautner


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeSob Avg 27, 2011 7:09 am

"Ne bom in ni ti potrbno biti tako zaščitniški." je mu je zašepetala nazaj in se nasmehnila. "Pa že." je potrdila. Mravlinci so ji šli po celem telesu ob poljubu na lice. "Kaj je Elizabeth?" je vprašala Spolzgadovko.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeSob Avg 27, 2011 7:35 am

Tom se je nasmehnil in rekel: ''Moram biti.''. Gledal je Elizabet, ki je zrla v mizo in ni nič odgovorila. ''Elizabeth? Kaj je narobe?'' je nekoliko nesramno rekel.
Nazaj na vrh Go down
Kim McMorgan

Kim McMorgan


Število prispevkov : 24
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeSob Avg 27, 2011 8:15 am

"Ah pustita jo samo malo je vznemirjena " Je rekla in Lizo dregnila v ramo. "Kaj pa vidva ? Povejta kaj o sebi...Ugotavljam da smo 3 od tkaj vampirji...Kaj pa ti Caly..Saj te lahko kličem tako ? " Je rekla in se sladko nasmehnila. Danes je bila zelo prijazna.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeSob Avg 27, 2011 8:20 am

Tom je obrnil pogled in se zazrl v Kim. Hm... malo preveč je sproščena za vampirja... in skoraj nič bleda. ''Um... No... Ime mi je Tom Jerkinson. Živim v Londonu z mojim bratom, ki mu je ime Max. Mama in oče sta umrla, leto preden sem postal vampir. Sestra trenutno živi v Los Angelesu. Mene to osebno nič ne moti. Um... hodim v 6. letnik in imam 16 let. Vampir sem pa postal pred 6 leti.'' je rekel in končal svojo predstavitev.
Nazaj na vrh Go down
Calypso Lautner

Calypso Lautner


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeSob Avg 27, 2011 8:32 am

"In jaz sem Calypso Lautner. Stara sem 15 in hodim v 5. letnik. Sem metamorf." je dejala in to dokazala tako da je spremenila lase v rdečkaste in skodrane. In ja seveda me lahko kličete Caly." je dejala in se nasmehnila. Vzela si je kozarec in si nalila maslenuška. "Bo še kdo?" je vprašala in pokazala na steklenico.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeSob Avg 27, 2011 8:38 am

Tom je vzel skodelico z maslenuškom in ga popil na pol. Vstal je, poljubil na lice Caly in rekel: ''Um... oprosite... moram na stranišče!'' je rekel in stekel ter upal, da mu nihče ne bo sledil, še posebej pa ne Caly.
Nazaj na vrh Go down
Calypso Lautner

Calypso Lautner


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011
Age : 27
Kraj : Ljubljana

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeSob Avg 27, 2011 5:50 pm

Calypso se je njegovo obnašanje zdelo nekam sumljivo zato, ga je negotovo pogledala in vstala. "Se vidimo." je dejala in odhitela za njim iz dvorane.
Nazaj na vrh Go down
Kim McMorgan

Kim McMorgan


Število prispevkov : 24
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeSob Avg 27, 2011 7:40 pm

"Liza si ju videla. Kako naduta sta postala. Noben me ne bo tako gledal kot me je Tom.Maščevanje je sladko" Je rekla in se zlobno nasmehnila. "Ne bit jezna hotela sem zvedet kakšna sta to pa se ne doseže če si jezen potem ti ne zaupata. " Je rekla in se zarežala. "Gledal me je kot bi bila marsobec ali še huje bunkelj.Najraje bi ga celega popila ampak kako saj je tudi on vampir." Je rekla in zmajala z glavo.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 5:16 pm

Elizabeth je samo besno gledala kako 2 Pihpuffovca prihajata k Spolzgadovem omizju. ''Kim lahko me kličeš Eli ne pa Liza'' ji je rekla. Videla je da sta Tom in Calypso. Zavila je z očmi. ''Hej vidva! Vajina miza je tamle čez'' je rekla in nestrpno pokazala na Pihpuffosvsko mizo. ''Kaj je Tom?'' je posmehljivo rekla. ''Ti ni najbolj udobno aa??'' je rekla ne da bi ga pogledala v oči. ''In veš nič ni narobe'' mu je odgovorila. Nagnila se je h Kim in ji zašepetala na uho. ''Veš ne zanima me prav nič o teh dveh'' ji je rekla. ''Tom ti kar pojdi na stranišče'' mu je rekla. '' Saj te noben ne bo pogrešal. Vsaj jaz ne'' je rekla in se nesramno zarežala.
Nazaj na vrh Go down
Kim McMorgan

Kim McMorgan


Število prispevkov : 24
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 7:41 pm

"Dobro potem pa eli " Je rekla Kim in se nasmehnila."Ah kakšna naduteža" Je rekla Kim in se namrščila. "Veš kaj odločila sem se da ne bom nikoli več do nikogar razen do Spolzgadcev seveda do nobenega drugega nebom prijazna" Je rekla in si roke položila ob bok.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 7:51 pm

''Mhm. Še preveč sta naduta. In ta Tom. Brezkrvnež. ''je še besno rekla. ''Bo že videl. Mogoče že danes'' se je zlobno nasmehnila. ''Bolje da je tako Kim'' je resno rekla. Elizabeth je v tem času vedela zaradi česa je bil Tom tako zaskrbljen. Zlobno se je nasmehnila Kim. ''Žejna postajam'' je zlobno rekla in upala je da bo Kim razumela.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 7:57 pm

Tom je pritekel v dvorana in v sekundi je bil pri Elizabeth in Kim. Bil je besen saj je slišal njune misli. Namrščil je obraz in zarenčal. ''Samo probajta se je dotakniti! Samo las ji skrivita pa bodo od vajinega telesa ostali samo koščki!'' je rekel in ju pogledal. Bled je bil bolj kot ponavadi in oči so postale rdeče.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 8:05 pm

''Tom tvoja miza je tamle'' je rekla. ''A je kdo hud aa?'' je posmehljivo rekla. ''Sigurno ima dobro kri'' je rekla. ''Mrtva bo že danes. Prav tako kot ti'' je rekla. ''Zate bom pripravila še malo mučenja. Kaj praviš?'' je rekla. ''Če si pogumen deček'' je posmehljivo rekla. ''Pridi potem v ječe'' je rekla. ''Brezkrvnež'' mu je rekla naravnost v obraz.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 8:22 pm

Tom jo je pogledal še z večjim zaničevanjem. Stopil je do nje in jo prijel za vrat. ''Prekelta bodi! Samo probaj, ti je jeasno?'' je izbruhnil. ''Da, prišel bom do ječ! A Caly sem že skril in ne verjamem, da jo bosta našla!'' je še rekel, spustil ELizabteh, ki je padla na tla.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 8:27 pm

''A smo močni aaa'' je rekla ko jo je prijel za vrat. Nič ji tudi ni bilo ko jo je vrgel na tla. Potem pa je Elizabeth prekipelo. Skočila je čez mizo ravno na Toma in ga podrla na tla. ''Škoda da si tudi vampir če nebi bil bi ti vso kri spila da bi crknu!!'' je rekla. Vstala je z njega in iz žepa potegnila palico. Gledala je Kim kako je začudeno vse gledala.
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 8:30 pm

Tom se je samo nasmehnil. A ko ga je podrla se je zresnil. Vedel je, da če ne vstane lahko umre. A vednarle jo je z nekaj napora odrinil stran in poprijel za palico. ''Vrvitus!'' je vzkliknil in jeklene vrvi so se oklenile Elizabethinega telesa. Nasmehnil se je. ''Kaj boš zdaj?'' je vprašal.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 8:36 pm

Elizabeth je videla da je Tom zadevo vzel resno. ''Finite'' je rekla in urok se je končal. ''Kaj boš ti zdaj?'' je zaničljivo rekla. ''Reducto'' je zavpila in namerila v Toma. Urok je zadel Toma naravnsot v prsi in poletel je daleč od spolzgadove mize. ''Tommy'' je ljubkovalno rekla. ''Pridi v ječe'' mu je rekla. ''bova tam nadaljevala.'' je nazadnje rekla.
Nazaj na vrh Go down
Elizabeth Gutiérrez

Elizabeth Gutiérrez


Število prispevkov : 50
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 8:38 pm

Elizabeth je videla da je Tom zadevo vzel resno. ''Finite'' je rekla in urok se je končal. ''Kaj boš ti zdaj?'' je zaničljivo rekla. ''Reducto'' je zavpila in namerila v Toma. Urok je zadel Toma naravnsot v prsi in poletel je daleč od spolzgadove mize. ''Tommy'' je ljubkovalno rekla. ''Pridi v ječe'' mu je rekla. ''bova tam nadaljevala.'' je nazadnje rekla.

(napiš še en post tle pol pa prid v ječe če si upaaš Razz)
Nazaj na vrh Go down
Tom Jerkinson

Tom Jerkinson


Število prispevkov : 79
Join date : 25/08/2011
Kraj : Bradavičarka (London)

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimeNed Avg 28, 2011 8:45 pm

Tom je padel daleč stran a se takoj pobral. ''Ne moreva se ubiti s palicami. Dobro veš, da lahko umremo samo, če se zabodemo s lesenimi palicami.'' je rekel in se nasmehnil. ''V ječah jih je veliko!'' je rekel in stekel v ječe pred njo.
Nazaj na vrh Go down
Kim McMorgan

Kim McMorgan


Število prispevkov : 24
Join date : 25/08/2011

Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitimePon Avg 29, 2011 8:48 am

Kim je vse samo gledala in se režala. " Tom saj veš ne vampirji smo takoj jo bova izsledili. Midve sva 2 ti pa si samo en"Je rekla in se zarežala. "Liza mislim da sem preveč žejna da bi tukaj čakala da bo vajinega boja konec. Kaj če bi mu midve dali malo lekcije da nekaj časa ne bi ustal medtem pa bi se midve malo poslatkale. " Je rekla in se nasmehnila pri tem pa sta se ji zasvetlikala 2 bela čekana.Potem pa je še sama hitro stekla za njima v ječe.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Spolzgadova miza Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Spolzgadova miza   Spolzgadova miza Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Spolzgadova miza
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG BRADAVIČARKA :: NOTRANJOST BRADAVIČARKE :: Velika dvorana-
Pojdi na: